Help! Feedback gevraagd
De vakantie is (bijna) weer voorbij, tijd dus voor business! Deze zomer heb ik – naast klanten geholpen die nu weer kunnen gaan knallen- de tijd genomen om na te denken over hoe ik jóu en jouw business nog beter kan helpen.
Ik wil jou namelijk nog beter en scherper ondersteunen en helpen; zodat jij sneller kunt groeien en een business te bouwen met datgene wat je het liefste doet.
Om jou nog beter te kunnen helpen, wil ik je wat vragen…
Ik wil graag precies weten waar jij mee zit, wat jouw uitdagingen zijn, kortom, wat jou enorm frustreert op het vlak van een goedlopende business krijgen.
Vertel mij wat jou tegenhoudt om een succesvolle business te hebben, vertel me waar jij hulp bij nodig hebt! Zodat ik jou nog beter kan helpen!
Ik zou het dan ook ontzettend fijn vinden als je een moment de tijd wilt nemen om de volgende vraag in het commentaarveld hieronder te beantwoorden.
Vraag:
Waar worstel jij precies mee bij het realiseren van jouw succesvolle business?
Vertel het mij hieronder in het commentaarveld!
Ik waardeer je mening enorm, dank dat je tijd wil nemen om bovenstaande vraag te beantwoorden.
Als dank stuur ik je de GRATIS checklist ‘De 15 beste plaatsen om potentiële klanten te ontmoeten’.
Op jouw succes!
10 Comments on “Vraag”
Het is nog steeds een uitdaging de juiste mensen te vinden. Ik zoek mensen die op zoek zijn naar producten op natuurlijke basis en naar gezondheid. Ik wil graag mensen helpen naar een gezondere lifestyle en/of inkomen. Ben al goed bezig, maar ik kan nog veel leren.
Ha Hilde,
Dank voor je reactie! Besef ook dat je altijd mag blijven leren; iedere dag meer mensen ontmoeten,iedere dag weer nieuwe dingen leren, iedere dag dingen nog beter maken, iedere dag weer meer impact hebben!
Met warme groet,
Jikkie
Beste Jikkie,
Ik wil graag met fysiotherapeuten en artsen samenwerken. Maar aangezien massagetherapie wordt onderschat ( het effect is onvoldoende wetenschappelijk aangetoond) is dit erg moeilijk. Ik wordt door fysiotherapeuten ook als concurrent gezien.
Mijn droom is om met een team gelijkgestemde professionals aan te tonen dat de beste manier voor heling is: een nauwe samenwerking tussen regulier en alternatieve gezondheidszorg.Waarbij beide manieren als gelijkwaardig gelden.
Wat kan ik doen om serieus genomen te worden? Ik zie dagelijks dat massagetherapie er wel degelijk toe doet.
Wie weet, heb jij hier een goed idee voor.
Ha Erica,
Dank voor je reactie, ik ga er binnenkort een artikel over schrijven!
Met warme groet,
Jikkie
Ik heb een eigen praktijk en vind het soms moeilijk om voor continuiteit te zorgen.
Ben je een paar weken lekker aan het werk, lekker gevulde agenda en dan ineens.. clienten ronden traject af (prima, goed werk geleverd) en moet je weer opnieuw op pad om mensen te bereiken.
Op zich wel leuk want ik ben redelijk creatief, maar ik merk dat er vaak veel tijd in gaat zitten. Mailings sturen, facebook bijhouden, blogs schrijven, lezing geven, netwerken, .. MIjn input levert dan wel weer afspraken op, maar na een tijdje moet ik weer opnieuw beginnen. Pieken en dalen, dat is mijn ‘obstakel’.
Het liefste wil ik me hoofdzakelijk bezig houden met waar ik goed in ben, nl stress wegnemen en wat ‘olifantenkracht’ meegeven. Zou dat makkelijker kunnen?
Ha Debby,
Met systemen en structuur kun je continue het vliegwiel op gang brengen naar meer klanten en meer omzet. Met olifantenkracht gaat het ook wel, maar het kan gemakkelijker, waardoor je een sneeuwbaleffect gaat krijgen, ook hier ga ik binnenkort meer over schrijven oke?
Dank in ieder geval voor het delen van jouw vraag, je bent zeker niet de enige die hiermee worstelt!
Met warme groet,
Jikkie
Dag Jikkie,
Ik heb even getwijfeld om te reageren, maar vooruit! Ik zal niet de enige zijn die worstelt met de huidige interim markt. Ik word vaak als te zwaar ervaren en afgewezen voor -in mijn optiek- interessante projecten. Natuurlijk reageer ik ook wel op functies die wat lichter zijn; er moet immers toch brood op de plank komen.
Ik bemerk tevens dat mijn huidige relaties niet de juiste projecten kunnen aanbieden en dat ik niet de juiste personen op directieniveau ken om direct aan te schuiven (dus zonder intermediair)
Gr. Hans Mertens
0646222421
Ha Hans,
Dank voor je eerlijke en open reactie! Je bent zeker niet de enige die hier mee worstelt, maar je bent wel iemand die voor uit wil en wil blijven leren i.p.v. accepteren dat de ’tijd tegen zit’. Heel krachtig!
Ikzelf vind dat Intermediairs vaak niet het juiste medium omdat zij hun eigen problemen en doelen hebben. Voormalige klanten en jijzelf kunnen veel beter vertellen wie jij bent als wel welke resultaten jij levert dan een of ander intermediair. In een van de volgende artikelen zal ik er meer over schrijven als wel je tips geven, je bent namelijk niet de enige!
Met warme groet,
Jikkie
Beste Jikkie,
Waar ik het meest mee worstel is dat ik met mezelf had afgesproken om naast mijn betaalde baan van 2 dagen in de week mijn eigen bedrijf te beginnen in het begeleiden van mensen door gerichte oefeningen in houding, ontspanning en bewustwording. En daarnaast werken met groepen op bepaalde thema’s. Ik kan er niet toe komen de echte keuze te maken, omdat ik bang ben het zekere los te laten, eindelijk eens te gaan experimenteren en er écht voor te gaan. Ik heb altijd wel een smoes of een reden waarom het nu even niet kan. Heb je tips?
Wat mij in de weg staat: te veel inspiratie en te weinig tijd om al dat leuks uit te werken. Zou wel willen dat een week 10 dagen had.